Siema

Dołączyłaś/eś niedawno. Daj znać. Poznamy się.
Pou
Posty: 30
Rejestracja: wtorek 14 lut 2023, 19:21
1
Lokalizacja: Łaskarzew
Imię: Łukasz Zuchniak
Has thanked: 4 times
Wiek: 33

Witam Mam na imie Łukasz mieszkam w okolicy Warszawy.
Hmm trafiłem tu troszkę, przez przypadek, ale tez i z małej kłótni prawdopodobnie z jednym z forumowiczów, na Facebooku.
Przygodę z akwarystyką zacząłem jak miałem 15 lat, czyli w 2005 roku. Podobnie z siłownia.
Akwaria sa u nas w rodzinie od pokoleń ;)
Awarii trochę sie zmieniło po 120,300,525, 720 i obecnie 1080 oraz 720. Tak samo ryb, po żyworódki i jajorodne. Obecnie od paru lat fascynacją są duze ryby, pielęgnice, sumy co nie lada daje mi wyzwanie na co i rusz powiększanie akwenów ... mam nadzieje, ze kiedyś dorobie sie takiego z 10k Litra hehe
Jestem barwną postacia jak to sie mówi i nie umiem sie ugryźć w język wiec oczywiście dystansik co do mojej osoby.
Prowadzę, też kanał na YouTube "Akwarystyczny kulturysta" póki co więcej z siłowni, ale w krótce postaram sie to zmienić ;)
Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
cinek1916
Posty: 409
Rejestracja: niedziela 14 mar 2021, 21:56
3
Has thanked: 67 times
Been thanked: 34 times

Czego tu szukasz skoro sam twierdzisz, że to forum to dno?
Kolejnej przepychanki?
Na FB Cię w końcu olałem to teraz tu przyszedłeś siać ferment?
Screenshot_20230215_185417.jpg
Screenshot_20230215_185347.jpg
Awatar użytkownika
Poranna Witaj Zmiano
Posty: 469
Rejestracja: wtorek 16 mar 2021, 08:33
3
Has thanked: 78 times
Been thanked: 28 times

Cześć.
PS
@cinek1916 daj koledze szansę, może zmieni zdanie, zbyt radykalne podejście do for akwarystycznych. ( Jak mawiają, tylko krowa nie zmienia poglądów.)
Kiedyś. Nie ma takiego dnia tygodnia.
Awatar użytkownika
cinek1916
Posty: 409
Rejestracja: niedziela 14 mar 2021, 21:56
3
Has thanked: 67 times
Been thanked: 34 times

Poranna Witaj Zmiano pisze: środa 15 lut 2023, 19:02 Cześć.
PS
@cinek1916 daj koledze szansę, może zmieni zdanie, zbyt radykalne podejście do for akwarystycznych. ( Jak mawiają, tylko krowa nie zmienia poglądów.)
Dałem, nie banuję 🤫

Chociaż w historii forum (sprzed pożaru serwera też) zbanowaliśmy jedną osobę.
Awatar użytkownika
Poranna Witaj Zmiano
Posty: 469
Rejestracja: wtorek 16 mar 2021, 08:33
3
Has thanked: 78 times
Been thanked: 28 times

Siedzę na różnych grupach na fb. to co wkleiłeś i tak delikatna dyskusja. Tam zdarza się, że naprawdę wartościowi ludzie walą takimi epitetami, że oczy krwawią i uszy więdną i to nie pod nickami tylko z imienia i nazwiska. ;)
Kiedyś. Nie ma takiego dnia tygodnia.
Pou
Posty: 30
Rejestracja: wtorek 14 lut 2023, 19:21
1
Lokalizacja: Łaskarzew
Imię: Łukasz Zuchniak
Has thanked: 4 times
Wiek: 33

Łukasz Zuchniak nie musze sie wstydzić swoich danych ;) i ukrywać sie właśnie pod nickami na forach.
Konto zrobiłem po to by odpisać, w temacie gdzie jest moje akwa, konto zrobione wczoraj jak sie dowiedziałem ze arowana rośnie 120cm i pawiooka 40 w akwarium.
Co do eheima zdania nie zmienie, mam do niego prawo kosztem nawet bana tutaj... bo i tak nie wiem czy bede tu jakoś mocno aktywny. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Poranna Witaj Zmiano
Posty: 469
Rejestracja: wtorek 16 mar 2021, 08:33
3
Has thanked: 78 times
Been thanked: 28 times

@Pou daj już spokój z tymi banami, rozgość się i załóż temat o swoim akwa, z miłą chęcią będę śledził, a w nocy oblookam twoje filmy z yt. :P
Kiedyś. Nie ma takiego dnia tygodnia.
Pou
Posty: 30
Rejestracja: wtorek 14 lut 2023, 19:21
1
Lokalizacja: Łaskarzew
Imię: Łukasz Zuchniak
Has thanked: 4 times
Wiek: 33

dzięki za miłe przyjecie jak bede robił lajwa polece forum, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
cinek1916
Posty: 409
Rejestracja: niedziela 14 mar 2021, 21:56
3
Has thanked: 67 times
Been thanked: 34 times

Pou pisze: środa 15 lut 2023, 20:45 Łukasz Zuchniak nie musze sie wstydzić swoich danych ;) i ukrywać sie właśnie pod nickami na forach
Rodo i przyzwoitość zmusza mnie żeby zakryć Twoje nazwisko.
Pou pisze: środa 15 lut 2023, 20:45 Konto zrobiłem po to by odpisać, w temacie gdzie jest moje akwa, konto zrobione wczoraj jak sie dowiedziałem ze arowana rośnie 120cm i pawiooka 40 w akwarium.
Ale napisałeś dopiero po wysmianiu mnie i forum na jednej ze stron na FB.
Pou pisze: środa 15 lut 2023, 20:45 Co do eheima zdania nie zmienie, mam do niego prawo kosztem nawet bana tutaj... bo i tak nie wiem czy bede tu jakoś mocno aktywny.
Miej swoją opinię, nie zabraniam Ci.
Ja podałem swoją a Ty ja w chamski i dziecinny sposób wyśmiałeś.
O ile nie będziesz się tutaj tak zachowywał to nie wyłapiesz bana.


Ludzką rzeczą jest się pomylić, pomyliłem się co do daty pisząc ją z pamięci ale nie wpływa ona na całość dyskusji.

Na tym kończę dyskusję tak jak zakonczylem ja na FB.
Pou
Posty: 30
Rejestracja: wtorek 14 lut 2023, 19:21
1
Lokalizacja: Łaskarzew
Imię: Łukasz Zuchniak
Has thanked: 4 times
Wiek: 33

ok powiedziałem tez mam google, pozdrawiam ; - )
Awatar użytkownika
Miro
Posty: 682
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 12:28
3
Lokalizacja: Warszawa - Centrum
Imię: Mirek
Has thanked: 57 times
Been thanked: 50 times

Pou pisze: środa 15 lut 2023, 20:45 nie musze sie wstydzić swoich danych i ukrywać sie właśnie pod nickami na forach.
to dlaczego wpisałeś Pou a nie imię i nazwisko ? Ukrywasz się ?
Awatar użytkownika
EyeQueue
Posty: 434
Rejestracja: środa 03 lis 2021, 20:14
2
Lokalizacja: Rembertów(-Ursynów)
Imię: Andrzej
Has thanked: 12 times
Been thanked: 101 times
Wiek: 52

I ten „przypadkowy” nick nie jest przy okazji żadną próbą wsadzania kija, lecz świadczy zapewne o klasie zawodnika, wysublimowanym smaku i jest dla znawców jest odniesieniem do klasycznej literatury anglosaskiej...
Obrazek
Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
Pou
Posty: 30
Rejestracja: wtorek 14 lut 2023, 19:21
1
Lokalizacja: Łaskarzew
Imię: Łukasz Zuchniak
Has thanked: 4 times
Wiek: 33

EyeQueue pisze: czwartek 16 lut 2023, 15:46 I ten „przypadkowy” nick nie jest przy okazji żadną próbą wsadzania kija, lecz świadczy zapewne o klasie zawodnika, wysublimowanym smaku i jest dla znawców jest odniesieniem do klasycznej literatury anglosaskiej...
Obrazek
Teraz nick wiesz ja moze zrobie recezje o tym forum na lajwie u siebie na Youtube co o tym sądzisz, wytłumacze kwestie nicku, ryb i akwarium ;)
Nick wpisać mozna sobie na youtube Pou gta sa, taki miałem nick jak grałem kilka lat i prowadziłem nr 1 serwer w pl, tam grało po 200 osob, w jednym czasie, a forum liczyło ponad 2 tysiace ludzi. ;)


PS Pou to tez gra na telefon ;)
"Samo słowo "Pou" nic nie znaczy, jednakże wymawia się je praktycznie tak samo jak słowo "poo", czyli "kupa"."
Ostatnio zmieniony czwartek 16 lut 2023, 17:06 przez Pou, łącznie zmieniany 1 raz.
Pou
Posty: 30
Rejestracja: wtorek 14 lut 2023, 19:21
1
Lokalizacja: Łaskarzew
Imię: Łukasz Zuchniak
Has thanked: 4 times
Wiek: 33

Miro pisze: czwartek 16 lut 2023, 14:59
Pou pisze: środa 15 lut 2023, 20:45 nie musze sie wstydzić swoich danych i ukrywać sie właśnie pod nickami na forach.
to dlaczego wpisałeś Pou a nie imię i nazwisko ? Ukrywasz się ?
oczywiscie w danych w profilu niema mojego imienia i nazwiska, mozemy sie tez poznać jak tak ci na tym zależy mam brata, mieszka w warszawie chętnie wpadne i pogadamy ;) o rybkach ;) i nagram coś na youtuba z tobą, podzielisz sie wiedzą.;)
Awatar użytkownika
EyeQueue
Posty: 434
Rejestracja: środa 03 lis 2021, 20:14
2
Lokalizacja: Rembertów(-Ursynów)
Imię: Andrzej
Has thanked: 12 times
Been thanked: 101 times
Wiek: 52

Pou pisze: czwartek 16 lut 2023, 17:01 Pou to tez gra na telefon ;)
Nooo, gra o kupie, a nawet opiekowaniu się ową kupą. Klasa!
Moje córki nawet przez chwilę miały zainstalowane, jak miały po jakieś 10 lat. Potem wyrosły. Dlatego nie sądziłem, że dorosły człowiek może tak na poważnie i stąd moje pytanie o ew. prowokację.

Ciekawość moja została zaspokojona.
EOT
Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
Pou
Posty: 30
Rejestracja: wtorek 14 lut 2023, 19:21
1
Lokalizacja: Łaskarzew
Imię: Łukasz Zuchniak
Has thanked: 4 times
Wiek: 33

EyeQueue pisze: czwartek 16 lut 2023, 17:43
Pou pisze: czwartek 16 lut 2023, 17:01 Pou to tez gra na telefon ;)
Nooo, gra o kupie, a nawet opiekowaniu się ową kupą. Klasa!
Moje córki nawet przez chwilę miały zainstalowane, jak miały po jakieś 10 lat. Potem wyrosły. Dlatego nie sądziłem, że dorosły człowiek może tak na poważnie i stąd moje pytanie o ew. prowokację.

Ciekawość moja została zaspokojona.
EOT
Dorośli ludzie grają w gry jak np Pasha Biceps https://pl.wikipedia.org/wiki/Jaros%C5% ... %85bkowski i na tym niezle zarabiaja ;)
A w grze jak wiadomo ma sie różne nicki ;)
Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
cinek1916
Posty: 409
Rejestracja: niedziela 14 mar 2021, 21:56
3
Has thanked: 67 times
Been thanked: 34 times

Pou pisze: czwartek 16 lut 2023, 17:01 Teraz nick wiesz ja moze zrobie recezje o tym forum na lajwie u siebie na Youtube co o tym sądzisz, wytłumacze kwestie nicku, ryb i akwarium ;)
I obejrzy go maks 200 osób, jak większość Twoich filmów akwarystycznych na kanale.
A Ty wytykasz nam ilość userów, ilość postów i ich merytorykę.
Jak już będziesz go robił to wrzuć linki do tematów w których się udzielasz żeby widzowie mieli pełen obraz dyskusji.

Straszenie kogoś, że przyjdziesz z bratem porozmawiać nawet nie jest już śmieszne tylko dziecinne.
denkmal
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 21 mar 2021, 15:42
3
Imię: Aleksander
Has thanked: 13 times
Been thanked: 16 times

Pou pisze: czwartek 16 lut 2023, 17:01 "Samo słowo "Pou" nic nie znaczy, jednakże wymawia się je praktycznie tak samo jak słowo "poo", czyli "kupa"."
O przepraszam... znaczy znaczy... np po francusku znaczy: wesz - :D :D :D
denkmal
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 21 mar 2021, 15:42
3
Imię: Aleksander
Has thanked: 13 times
Been thanked: 16 times

Pou pisze: czwartek 16 lut 2023, 17:01 (...) moze zrobie recezje o tym forum na lajwie u siebie na Youtube co o tym sądzisz, wytłumacze kwestie nicku, ryb i akwarium ;) (...)
Bardzo dobry pomysł :) :D
Pou
Posty: 30
Rejestracja: wtorek 14 lut 2023, 19:21
1
Lokalizacja: Łaskarzew
Imię: Łukasz Zuchniak
Has thanked: 4 times
Wiek: 33

cinek1916 pisze: piątek 17 lut 2023, 09:57
Pou pisze: czwartek 16 lut 2023, 17:01 Teraz nick wiesz ja moze zrobie recezje o tym forum na lajwie u siebie na Youtube co o tym sądzisz, wytłumacze kwestie nicku, ryb i akwarium ;)
I obejrzy go maks 200 osób, jak większość Twoich filmów akwarystycznych na kanale.
A Ty wytykasz nam ilość userów, ilość postów i ich merytorykę.
Jak już będziesz go robił to wrzuć linki do tematów w których się udzielasz żeby widzowie mieli pełen obraz dyskusji.

Straszenie kogoś, że przyjdziesz z bratem porozmawiać nawet nie jest już śmieszne tylko dziecinne.
"MAM BRATA W WARSZAWIE"
nie przyjadę z bratem ;) ale miał bym gdzie przekimać, by np u niego po siedzieć, nie tylko przyjechać by pogadać z toba ;)
Bo i tak byś sie nie zjawił.
Mój kanał w wiekszości jest "z siłowni" ;) kanał ma dwa lata. XD a i tak go olewam wiecej na tik toku mam wiecej osob. Ale to nie jest wyznacznikiem wiedzy na temat pawiookich i arowany po 120cm.
I TO NIE BYŁO "STRASZENIE" tylko propozycja, naprawde chcetnie posłucham co masz do powiedzenia w temacie pawiookich, arowany i innych duzych ryb. Zresztą to ty pisałeś, ze sie ukrywam wiec odpisałem.
Czemu przeinaczasz fakty za kazdym razem?
Pozdrawiam.
Pou
Posty: 30
Rejestracja: wtorek 14 lut 2023, 19:21
1
Lokalizacja: Łaskarzew
Imię: Łukasz Zuchniak
Has thanked: 4 times
Wiek: 33

Miro pisze: czwartek 16 lut 2023, 14:59
Pou pisze: środa 15 lut 2023, 20:45 nie musze sie wstydzić swoich danych i ukrywać sie właśnie pod nickami na forach.
to dlaczego wpisałeś Pou a nie imię i nazwisko ? Ukrywasz się ?
a nie przepraszam to ten pan mówi, ze sie ukrywam wiec propozycja była do niego nie do ciebie jak widać XD
co do wyświetlen proponuje wejsc w short. tam z awarii sa wyswietlenia i po 10k. a związane z silownia jeden ma prawie 1 milion ;)
Jarzy
Posty: 1058
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 00:44
3
Has thanked: 61 times
Been thanked: 64 times

@Pou Koleżko, masz coś wartościowego do przekazania to załóż odpowiedni wątek. Jak nie to zniknij. Nikogo nie obchodzą twoje kanały.
boro1
Posty: 820
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 12:22
3
Lokalizacja: Błonie
Has thanked: 37 times
Been thanked: 42 times
Wiek: 48

Skąd tacy ludzie się biorą?

Wysłane z mojego motorola edge 30 neo przy użyciu Tapatalka

Pou
Posty: 30
Rejestracja: wtorek 14 lut 2023, 19:21
1
Lokalizacja: Łaskarzew
Imię: Łukasz Zuchniak
Has thanked: 4 times
Wiek: 33

Jarzy pisze: niedziela 19 lut 2023, 16:35 @Pou Koleżko, masz coś wartościowego do przekazania to załóż odpowiedni wątek. Jak nie to zniknij. Nikogo nie obchodzą twoje kanały.
"Koleszko" ja tylko odpisywałem nic ci nie poradzę, jest już wątek o moim akwarium i od razu będzie przy okazji promocja mojego kanału ;) bo mam kanał i sie nim chwale mam duże akwa i tez to bede robił, a co hahahaha :geek:
a moze za rok wjedzie i 5 tysiecy litrow oczywiscie nagram na swój najlepszy kanał na youtube haha
Pozdro;D
Jarzy
Posty: 1058
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 00:44
3
Has thanked: 61 times
Been thanked: 64 times

@Pou Wspaniale.
ODPOWIEDZ