Szanowni WaWarianie,

Serdecznie wszystkich zapraszamy na spotkanie 24.11.2018 od 17:00 - Pub Coyote ul. Słowackiego 25.
Nie gryziemy, nie bijemy, nie gadamy o polityce, religiach i o innych "zapalnikach" ;)
Gadamy o tym, co nas łączy, nie dzieli!

Szczególnie mile widziani są nowi użytkownicy wawarium.pl!
Poznajmy się, bo trochę ze sobą pobędziemy! :twisted:

Więcej informacji ---> https://wawarium.pl/viewtopic.php?f=39&t=155&start=975

Sklep Clarias

Tutaj umieszczamy nasze opinie o sklepach zoologicznych - te dobre i te złe
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika

Autor
SHARK
Imię: Borys
Pochwalił: 5 razy
Został pochwalony: 6 razy

Sklep Clarias

#1 Post autor: SHARK » 12 sty 2018, 23:00

Jako, że tam zaczęła się moja przygoda napiszę ze dwa zdania.

Atmosfera fajna, ceny dobre (po zarejestrowaniu się na stronie sklepu dodatkowy rabat 4%), spory asortyment.
Za każdym razem jak tam jestem (mam blisko z roboty :) ) mogę liczyć na podpowiedź jeśli jakieś pytanie nie daje mi spokoju.
Zamówiłem tam zbiornik o konkretnych wymiarach, cena super (porównując do innych o których wiedziałem, bądź które znalazłem w sieci) termin realizacji błyskawiczny.

To chyba tyle - POLECAM.
Obrazek

Awatar użytkownika

inerkoma
Imię: Konrad
Pochwalił: 5 razy
Został pochwalony: 5 razy
Kontakt:

Sklep Clarias

#2 Post autor: inerkoma » 13 sty 2018, 10:02

To i ja napiszę. W Clarias zaopatruję się od marca 2016. Zamówienia zawsze przychodzą na czas, a jak raz się zdarzyło że czegoś nie było na stanie to od razu maiłem telefon z informacją i pytaniem co robimy dalej. Bezproblemowa komunikacja mailowa i telefoniczna. Jestem bardzo zadowolony z zakupów w Clarias.
Pozdrawiam
Konrad

Assidue addiscens ad senium venio

GabulaBabula
Imię: Gaba

Sklep Clarias

#3 Post autor: GabulaBabula » 13 sty 2018, 10:12

Też się dołączę. Byłam tam pierwszy raz 2 tygodnie temu, super obsługa i pomoc przy doborze belki oświetleniowej. Sklep dobrze zaopatrzony, również w akcesoria dla sierściuchów.

Awatar użytkownika

ahr
Imię: Piotr
Został pochwalony: 1 raz

Sklep Clarias

#4 Post autor: ahr » 13 sty 2018, 10:45

Ja przygodę z akwarystyką zacząłem w Clariasie. Pierwsze akwarium, jeszcze na Szaserów siedem lat temu. I tak od czasu do czasu zaglądam i dokupuję. Cenowo jest fajnie, z obsługą współpracuje się miło. Polecam.
"I may be an idiot, but I'm not stupid"

Awatar użytkownika

sum
Imię: Krzysiek
Pochwalił: 20 razy
Został pochwalony: 10 razy

Sklep Clarias

#5 Post autor: sum » 13 sty 2018, 19:05

Pierwsze zakupy odbierałem jeszcze w bloku w mieszkaniu prywatnym. Potem przyjeżdżałem do "piwniczki", później do sklepiku, a teraz do skleeeeeepu.
Najlepiej zaopatrzony sklep z najlepszymi cenami w okolicy. Jako ciekawostkę napisze, że można ugadać się na sprowadzenie towaru którego nie ma na stanie.
Raz musiałem reklamować grzałkę i nie było problemów. Także polecam.
A tak sobie teraz zerknąłem na histirie moich zamówień. Licze, licze i 41 wizyt naliczyłem :) A to i tak nie wszystkie bo tych początkowych i zakupów przez Allegro nie ma.
Nie jestem na garnuszku żadnego sklepu akwarystycznego itp.
Nie należę do żadnej loży,towarzystwa wzajemnej adoracji,sekty,kasty itp.
Jestem prostym miłośnikiem naszego hobby.

Awatar użytkownika

Wegrzyn19161
Imię: Marcin
Pochwalił: 7 razy

Sklep Clarias

#6 Post autor: Wegrzyn19161 » 05 lis 2018, 19:42

To ja coś napiszę, zacząłem tam kupować jak był jeszcze w piwnicy na szaserow, ceny naprawdę super.
Teraz moze troszkę atmosfera siadala, ale pewnie przez to że już ze sklep jest coraz większy
Ogólnie polecam!!!

Awatar użytkownika

Jaro1
Imię: Jarek
Pochwalił: 10 razy

Sklep Clarias

#7 Post autor: Jaro1 » 05 lis 2018, 19:59

Też polecam . :P Podpisuję się pod opiniami .

Awatar użytkownika

ArekRaszyn
Imię: Arek
Został pochwalony: 21 razy

Sklep Clarias

#8 Post autor: ArekRaszyn » 05 lis 2018, 20:00

:text-+1:

I co mi się podoba akceptują płatność PayPal.
Ostatnio zmieniony 06 lis 2018, 08:18 przez ArekRaszyn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

falco
Imię: falco
Pochwalił: 1 raz

Sklep Clarias

#9 Post autor: falco » 05 lis 2018, 22:21

Byłem dziś (pierwszy raz) i ja i również mam dobre odczucia, choć minus za "oznakowanie" a właściwie jego brak, co potwierdził nawet lokalny Jegomość, którego pytałem o drogę (a zaparkowałem tuż obok...).

Ceny, wybór, możliwość sprawdzenia sprzętów, nawet byłem pytany czy jestem zarejestrowany, żebym mógł dostać upust - podoba mi się, choć hektar drogi ode mnie, ale ja mam (prawie) wszędzie daleko... 8-)
Pozdr! falco
Pustkowie...

KJ, łapka w górę!

Awatar użytkownika

marcinzabki29
Imię: Marcin
Pochwalił: 3 razy
Został pochwalony: 14 razy

Sklep Clarias

#10 Post autor: marcinzabki29 » 06 lis 2018, 10:13

Też polecam ten sklep.
Obsługa bardzo cierpliwa😉

Awatar użytkownika

GrandeOW
Imię: Tomek
Pochwalił: 23 razy
Został pochwalony: 16 razy

Sklep Clarias

#11 Post autor: GrandeOW » 06 lis 2018, 13:01

Ja czasem coś u Nich kupię.

Jeśli chodzi o zakupy to najczęściej kupowałem u nich sprzęt, bo ceny mają nawet nawet a są obok mojej pracy, więc nie płacę za przesyłkę.

Jeśli chodzi o obsługę, to mam jednak trochę inne zdanie. Poza tym, że Panie są miłe to bym powiedział, że obsługa jest raczej "specyficzna" - niezbyt zainteresowana, niezbyt pomocna, niezbyt konkretna. Generalnie niezbyt.

Ze 2 razy zamawiałem jakiś towar, którego nie było na stronie i musiałem korespondować mailowo. Zamówienia zrealizowałem, ale trwało to wieki. Odpowiedzi mailowe po kilku dniach docierały (a Internet mam szybki :) ).

Z rzeczy, które się dowiedziałem a może Was zainteresują to wycofują się z in-vitro. Teraz rośliny in-vitro mają być na zamówienie. O ile mnie pamięć nie myli zamówienia składane są do poniedziałku, a w czwartek dostawa. To co jest na półkach to "spady" z zamówień (to co nie było odebrane), więc mogą być trochę odstane.

Na plus (co mi przyszło do głowy):
- blisko
- niedrogo (celowo nie piszę, że tanio)
- spory wybór asortymentu "od ręki" - sklep jest na prawdę duży
- duży wybór korzeni, pokarmów, chemii, oświetlenia itp.
- rabat na zarejestrowane konto 4%
- program lojalnościowy przez stronę (nawet z odbiorem osobistym)
- towar na zamówienie trafia dość szybko do sklepu
- spory wybór roślin in-vitro na zamówienie

Na minus:
- wydaje mi się że jednak obsługa (sklep jest duży i zatrudnionych jest tam na prawdę sporo osób, a jednak o pomoc nie jest łatwo)
- mały wybór roślin od ręki (nie ma typowego akwarium z roślinami (najczęściej od ręki anubiasy, kryptokotyny, ale niewiele)
- mały wybór ryb (powiedziałbym nawet że bardzo mały) - chyba po prostu nie nastawiają się na ryby.

Awatar użytkownika

as400
Imię: Łukasz
Pochwalił: 10 razy
Został pochwalony: 9 razy

Sklep Clarias

#12 Post autor: as400 » 19 lis 2018, 09:51

Mi ostatnio nie przysłali jednej pozycji zamówienia i reklamacja trwała chyba tydzień. W końcu tam zadzwoniłem w tej sprawie to Pan mi powiedział, że Pani od reklamacji jest zajęta i być może jutro spojrzy na maila ode mnie. Wszystko wygłoszone tonem olewczo-znudzonym.

Generalnie chyba właściciele stracili kontrolę nad tym przedsięwzięciem. Poziom obsługi stał się żenujący a i ceny są wyższe niż w innych miejscach. Jeżeli ktoś z tym nic nie zrobi to zejdą na psy całkowicie.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Posiadanie świadomości jak dobry w czymś jesteś wymaga dokładnie tych samych umiejętności co bycie w tym dobrym. Co oznacza, że jeżeli jesteś w czymś całkowicie beznadziejny, brak Ci dokładnie tych umiejętności, których potrzebujesz aby wiedzieć, że jesteś w tym beznadziejny. I to jest niezwykle głębokie odkrycie - że większość ludzi, którzy nie mają pojęcia co robią, nie ma absolutnie żadnego pojęcia, że nie mają pojęcia co robią. To wiele w życiu wyjaśnia. John Cleese

Fotograficzna arka noego ginących gatunków:
https://www.joelsartore.com/photo-ark/

https://racingextinction.com

https://www.sumofus.org/

ODPOWIEDZ