Co powinieneś wiedzieć o Wawarium?

Wszystko co dotyczy akwarystyki a nie pasuje do innych tematów
Awatar użytkownika

Autor
inerkoma
Posty: 5390
Rejestracja: 08 sty 2018, 12:21
Lokalizacja: Warszawa/Brwinów
Imię: Konrad
Podziękował: 89 razy
Dziękuję: 224 razy
Kontakt:

29 paź 2018, 21:20

Szukasz informacji i towarzystwa innych akwarystów? Zarejestruj się na naszym forum. Mile widziani doświadczeni i początkujący - serdecznie zapraszamy każdego, kto chce porozmawiać w przyjaznej atmosferze o naszym wspólnym hobby!

Wawarium powstało z inicjatywy grupy akwarystycznych zapaleńców. Tworzymy to miejsce razem, a żeby zapewnić forum stabilność i ciągłość działania, dostęp do opcji administrowania powierzyliśmy moderatorom. Chcemy, żeby forum żyło, przyciągało, uzależniało. Jesteśmy otwarci na pomysły i inicjatywy. Stawiamy na niezależność! Jesteśmy forum niekomercyjnym, finansowanym wyłącznie z dobrowolnych składek Użytkowników. Nie ograniczają nas kontrakty i zobowiązania. Wawarium powstało wspólnymi siłami i należy do każdego z nas. Każdy Użytkownik jest dla nas ważny, każdego potrzebujemy!

Twórz z nami Wawarium!
Zakładając konto na forum, stajesz się członkiem naszej zgranej społeczności. Możesz korzystać z części forum niedostępnej dla niezarejestrowanych. Na zalogowanych Użytkowników czeka czat - nasze miejsce aktywności towarzyskiej i szybkiego wsparcia. Weź udział w ankietach i konkursach, każdy głos się liczy. Zapraszamy też na spotkania i wspólne wyjazdy - pod szyldem Wawarium bierzemy udział w krajowych wystawach i popularyzujemy nasze hobby także poza Internetem.


Wasza Administracja
Zablokowany