Międzyforumowy konkurs akwarystyczny 2020

Wszystko co dotyczy akwarystyki a nie pasuje do innych tematów
Awatar użytkownika

loopfx
Imię: Leszek
Pochwalił: 38 razy
Został pochwalony: 31 razy

21 mar 2020, 12:00

fazi_poz pisze:
21 mar 2020, 09:47
Chciałbym dopytać o jakieś oficjalne info kiedy i jak odbędzie się ogłoszenie wyników?
Nagrody rozumiem, że zostaną wysłane kurierem do wygranych? :)

Póki co konkrety nie padły, a fajnie byłoby je znać ;)
"15. Finał konkursu i ogłoszenia laureatów nagród głównych, odbędzie się w trakcie Akademia Magazynu Akwarium w Nadarzynie 4 lub 5 kwiecień 2020"

Wiemy już, że na pewno nie w tym miejscu i czasie :cry:
Pewnie w jakiś bezkontaktowy sposób chyba , że poczekamy z tym do jesieni, żeby było oficjalnie, z należytą pompą. Ale to tylko moje zgadywanie. Organizatorzy cóś na pewno wymyślą. Byleby nie było to wręczenie nagród połączone z Virus Party
Awatar użytkownika

TomekM Kusa
Imię: Tomek
Został pochwalony: 2 razy

21 mar 2020, 17:22

loopfx pisze:
21 mar 2020, 12:00
fazi_poz pisze:
21 mar 2020, 09:47
Chciałbym dopytać o jakieś oficjalne info kiedy i jak odbędzie się ogłoszenie wyników?
Nagrody rozumiem, że zostaną wysłane kurierem do wygranych? :)

Póki co konkrety nie padły, a fajnie byłoby je znać ;)
"15. Finał konkursu i ogłoszenia laureatów nagród głównych, odbędzie się w trakcie Akademia Magazynu Akwarium w Nadarzynie 4 lub 5 kwiecień 2020"

Wiemy już, że na pewno nie w tym miejscu i czasie :cry:
Pewnie w jakiś bezkontaktowy sposób chyba , że poczekamy z tym do jesieni, żeby było oficjalnie, z należytą pompą. Ale to tylko moje zgadywanie. Organizatorzy cóś na pewno wymyślą. Byleby nie było to wręczenie nagród połączone z Virus Party
TomekM Kusa pisze:
06 mar 2020, 19:04
W związku z zaistniałą sytuacją, prace nagrodzone zostaną ogłoszone najprawdopodobniej na forum. Dodatkowo kilka najlepszych prac razem z komentarzem sędziowskim zostanie zamieszczonych w Magazynie Akwarium.
powyżej odpowiedź na twoje pytanie. Mam nadzieję, że uda nam się dobrze opisać TOP 10 i wszystkie te akwaria razem z opisem wylądują w Magazynie Akwarium, co jak myślę będzie wystarczającą nobilitacją w zamian za brak ogłoszenia wygranych na Animals Days.

Co do tematu morskiego akwarium i innych kłótni, z tego co widzę sprawa się u nas delikatnie uspokoiła i dobrze. Mój jedyny komentarz do tej całej sytuacji to prośba o czytanie regulaminu. Dopóki zdjęcie nie łamie regulaminu to jest jak najbardziej dopuszczone. Nigdzie nie ma informacji o tym, że akwaria muszą być tylko słodkowodne i amatorskie. Czy jeśli na naszym forum był by ktoś z czołówki światowego aquascapingu to też nie mógł by wrzucić zdjęcia bo jest za dobry? Jestem za tym żebyśmy podnosili poprzeczkę a nie równali w dół.

fazi_poz
Imię: Kamil
Pochwalił: 7 razy
Został pochwalony: 66 razy

22 mar 2020, 00:39

Tomek, właśnie odnośnie tej odpowiedzi pytałem, bo nie jest ona dla mnie do końca jasna. :)

Kwestia daty i potwierdzenia, że na forum. Jeśli data zostaje „nadarzynowa” to git. :)

Opcję na opis w Magazynie Akwarium doceniam bardzo i cieszę się, że w tę stronę to zmierza, bo dobrze będzie poczytać opinie fachowców (posłuchać na żywo byłoby lepiej, ale z drugiej strony do tego co na piśmie i w gazecie, łatwiej wrócić).

Kadafix
Imię: Przemek
Pochwalił: 5 razy
Został pochwalony: 11 razy

30 mar 2020, 14:18

Takie małe pytanko odnośnie wyników głosowania jury. Kiedy mniej więcej można się ich spodziewać? :grin:
ODPOWIEDZ